O nas

Przystań Zbójna Góra to wyjątkowe, klimatyczne miejsce położone 20 km od centrum  Warszawy. Na 2 hektarach łąki w otoczeniu lasu i stawu stworzyliśmy unikalny, malowniczy teren  dla imprez plenerowych.  Pod namiotami rozstawiamy stoły  i salę do tańca, obok namiot z cateringiem, grill i ognisko. Możemy zorganizować przyjęcie lub piknik nawet na 200 osób.

Przystań Zbójna Góra jest również bardzo dogodnym miejscem na kinderbale i pikniki firmowe lub rodzinne. W swojej ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju atrakcje na tego typu wydarzenia: trampoliny, place zabaw dla dzieci, animatorów, pokazy baniek dla najmłodszych.

Dodatkową atrakcją jest, znajdujący się w pobliżu, Mazowiecki Park Krajobrazowy na terenie którego można urządzić wyjątkowe wyprawy offroadowe. Dysponujemy dużym i wygodnym parkingiem.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Możemy zapewnić, że czas spędzony na terenie Przystani Zbójna Góra będzie miłym wytchnieniem od codzienności i odpoczynkiem dla wszystkich uczestników imprez.

Kontakt

Przystań Zbójna Góra
ul. Cygańska 2
04-815 Warszawa
tel. +48 603 33 60 35